Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Police
Specjalista ds. systemów informatycznych

Centrum Informatyki.eu
Police, Police, Szczecin
praca stacjonarna
4834 dni temu

Ogłoszenie numer: 143599, z dnia 2011-04-22

Na rynku technologii informatycznych działamy od roku 1999, wspierając klientów indywidualnych, firmy, instytucje, szkoły, szpitale i zakłady opieki zdrowotnej. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania: począwszy od doradztwa i konsultacji, poprzez projektowanie i wdrożenie systemów informatycznych, sprzedaż sprzętu, skończywszy na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Miejsce pracy: Police, Police, Szczecin

Opis stanowiska

Praca w charakterze serwisantów, administratorów, handlowców w następujących obszarach specjalizacji:

  • administracja systemów informatycznych;
  • projektowanie, sprzedaż i serwis fiskalnych systemów sprzedaży;
  • projektowanie, sprzedaż i serwis systemów monitoringu;
  • sprzedaż i serwis systemów medycznych i rozwiązań radiologii cyfrowej;

Wymagania

  • umiejętność szybkiej nauki, szeroka wiedza ogólna z dziedziny teleinformatyki;
  • znajomość systemu Windows Server, DNS, DHCP, umiejętność konfiguracji routerów, znajomość technologii sieciowych TCP/IP, LAN/WAN/VPN;
  • prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy (ilość godzin ustalana indywidualnie),
  • szkolenia, udział w zaawansowanych technologicznie projektach;
  • wynagrodzenie liczone wg ilości przepracowanych godzin, + dodatki za doświadczenie i od wypracowanego zysku;
  • elastyczne formy współpracy: umowa o stałe świadczenie usług, kontrakt lub umowa o pracę, umowa kontrahencka;