Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Specjalista ds. Sprzedaży

Integra Software Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
5258 dni temu

Ogłoszenie numer: 96628, z dnia 2010-04-27

zatrudni:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • Kontakty handlowe z klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert (oprogramowanie i urządzeń diagnostyczne)
  • Przygotowywanie umów leasingowych, Fakturowanie
  • Angaż dotyczący promocji oraz akcji reklamowych (koncepcje, plan działań, analizy efektywności, itp)
  • Badanie rynku, Kontrola satysfakcji klienta, itp.
  • Angaże dot. działań marketingowych i reklamy
  • Współpraca z partnerami handlowymi firmy Integra Software
  • Prezentacje oferowanych rozwiązań
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie ustalonych planów sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • doświadczenie w zakresie ofertowania i zwierania transakcji
  • komunikatywność, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Mile widziane:
  • znajomość branży informatycznej i motoryzacyjnej
  • znajomość języka niemieckiego ew. angielskiego
  • nastawienie na sukces i efektywną działalność
  • dobra znajomość rynku IT (dot. głównie oprogramowania)
  • znajomość programów do obsługi firm (sprzedaż ,magazyn, itp)
  • umiejętność tworzenia prezentacji w formacie Power Point

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i praca przy korporacyjnych projektach
  • praca z młodym i dynamicznym zespołem
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnej firmie
  • udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • udział w spotkaniach integracyjnych firmy
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych