Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Sprzedaży

M&M Logistk Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5385 dni temu

Ogłoszenie numer: 78429, z dnia 2009-10-19

M&M Polska Sp. z o.o. należąca do grupy M&M w Polsce, specjalizująca się w usługach spedycyjnych poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Dolnego Śląska • Budowanie bazy klientów • Całościowe prowadzenie procesu sprzedażowego, od umówienia na spotkania, po negocjacje cenowe • Utrzymanie oraz rozwój relacji z obecnymi Klientami

Wymagania

• Wykształcenie przynajmniej średnie • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży (preferowana branża TSL) • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu całego procesu sprzedaży • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie dobrym • Praktyczna znajomość pakietu MS Office • Prawo jazdy kat. B • Otwartość, komunikatywność • Aktywność i dynamizm w działaniu • Umiejętności negocjacyjne • Umiejętność wychodzenia z inicjatywą • Samodzielność i systematyczność

Oferujemy

• Pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej • Możliwość rozwoju • Atrakcyjne warunki finansowe, uzależnione od efektów pracy • Telefon, laptop, samochód