Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Sprzedaży

CONFIN Group Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5514 dni temu

Ogłoszenie numer: 71550, z dnia 2009-08-13

CONFIN Group jest brokerem finansowym działającym na terenie Dolnego Śląska. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku ds. sprzedaży będzie odpowiedzialna za:
  • Sprzedaż usług,
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert,
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Analizę rynkową i cenową konkurencji.
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych,
  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych,
  • Dobrej organizacji czasu własnego,
  • Inicjatywy i kreatywności,
  • Zorientowania na klienta.
  • Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole zorientowanym na sukces,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Profesjonalny system szkoleń.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.