Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Kleen Flo Europe Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
5544 dni temu

Ogłoszenie numer: 67376, z dnia 2009-06-11

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym od 1994 roku, obecna na rynkach Europy, część koncernu kanadyjskiego w związku z planowanym rozwojem poszukuje osób na stanowisko;

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy,
  • aktywną sprzedaż oferowanych produktów,
  • realizacja zakładanych planów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w branży motoryzacyjnej
  • bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • umiejętność organizowania własnego czasu pracy oraz komunikatywność
  • umiejętność negocjowania
  • silna motywacja oraz zorientowanie na sukces
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny)
  • niezbędne narzędzia pracy