Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
SPECJALISTA DS SPRZEDAZY

Inter Sicherheits Service sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5634 dni temu

Ogłoszenie numer: 59520, z dnia 2009-03-12

Firma ISS zajmuje się produkcją sejfów, kas pancernych oraz szaf na broń. Wytwarzane przez Nas produkty posiadają polskie, niemieckie oraz europejskie certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klientów firmy
  • nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych z klientami
  • udzielanie informacji techniczno-handlowych o produktach firmy
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskiwanymi klientami
  • przygotowanie ofert handlowych
  • opracowywanie zamówień klientów
  • kontrola terminów na produkcji ,spedycji
  • monitorowanie i analiza potrzeb klienta
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • znajomość technik sprzedaży ,prezentacji, negocjacji handlowych
  • wysokie umiejętności negocjacyjne
  • kompetencja sprzedażowa i silna motywacja do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność prowadzenia prezentacji, wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

  • stabilną prace w rozwijającej się i inwestującej firmie,
  • pełną wyzwań i ciekawą pracę ,
  • pracę w ,ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,
  • bardzo wysokie wynagrodzenie powiązane z wynikami,atrakcyjny system premiowy
  • możliwość podnoszania kwalifikacji
  • inne dodatki do wynagrodzenia np. dodatek nocny lub nadgodziny, wypłacane są zgodnie z kodeksem pracy,
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę i opłacone przez pracodawcę,