Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Sprzedaży

M&M Logistk Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5652 dni temu

Ogłoszenie numer: 55519, z dnia 2009-01-26

jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za realizacje ustalonych budżetów sprzedażowych i ścisłą współprace z działami operacyjnymi.

Wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w branży TSL na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie przynajmniej średnie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność wyznaczania i osiągania celów.
  • Systematyczność.
  • Samodzielność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego.
  • Umiejętność obsługi SAP CRM.
  • Dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży.

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie