Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Specjalista ds. sprzedaży

"Lech" Garmażeria Staropolska L. Zwolan
podlaskie, Os.Ignatki, Białystok
praca stacjonarna
5697 dni temu

Ogłoszenie numer: 54959, z dnia 2009-01-08

Lech — Garmażeria Staropolska -firma produkująca wyroby wędliniarskie i garmażeryjne wysokiej jakości poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie, Os.Ignatki, Białystok

Opis stanowiska

  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa klientów
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • udzielanie informacji klientom o produktach firmy
  • prace administarcyjno-biurowe

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale handlowym lub sprzedaży
  • wykształcenie min. średnie
  • sprawna obsługa komputera
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, samodzielność, duża aktywność i skrupulatność

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole, w prężnym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie na pełen etat, umowa o pracę, niezbędne szkolenia i narzędzia do realizacji wyznaczonych zadań