Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Specjalista ds. sprzedaży

HIGHCOM s.c.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
5844 dni temu

Ogłoszenie numer: 51016, z dnia 2008-10-17

Działa na rynku branży informatycznej od 1996 roku. W ciągu kilkunastu lat działalności w zakresie tworzenia, wdrożeń, serwisu i sprzedaży nowoczesnych systemów informatycznych osiągnęliśmy duże doświadczenie i umiejętności w wielu dziedzinach związanych z informatyzacją firm.

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Nr Ref.: S/0908

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie Klientów i budowanie relacji biznesowych
  • realizacja planów sprzedaży
  • współtworzenie polityki sprzedażowej firmy
  • współpraca z klientami firmy (analiza potrzeb biznesowych, kontakty bezpośrednie, prezentacje oferty, negocjacje)
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • przygotowywanie budżetów sprzedaży

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży informatycznej
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaawansowane umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne poparte doświadczeniem i sukcesami
  • wysokie zdolności planowania, myślenia strategicznego i analitycznego
  • kompetencje w zakresie zarządzania ludźmi oraz sprzedażą
  • umiejętność budowania zespołu oraz motywowania pracowników
  • rzetelność oraz zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia do pracy