Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. Sprzedaży

ISG Personalmanagement
łódzkie, Wola Rakowa k. Łodzi
praca stacjonarna
5875 dni temu

Ogłoszenie numer: 47048, z dnia 2008-07-14

Naszym klientem jest znaną międzynarodowa grupa oferująca najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych. Do oddziału w Woli Rakowej specjalizującego się w usługach logistycznych oraz spedycyjnych poszukujemy pracowników na stanowisko :

Miejsce pracy: łódzkie, Wola Rakowa k. Łodzi

Nr Ref.: 20020

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za sprzedaż krajowych usług logistycznych i spedycyjnych, aktywne pozyskiwanie i kompleksową obsługę klientów.

Wymagania

- Przynajmniej 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży. - Wykształcenie przynajmniej średnie. - Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. - Praktyczna znajomość pakietu MS Office. - Prawo jazdy kat B. - Bardzo dobra organizacja pracy własnej. - Umiejętność pracy w zespole. - Umiejętność wyznaczania i osiągania celów. - Systematyczność. - Samodzielność. - Łatwość nawiązywania kontaktów. Mile widziane: - Dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego - Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego - Atrakcyjne wynagrodzenie