Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. Sprzedaży

M&M air cargo service Polska S.A
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
6017 dni temu

Ogłoszenie numer: 39086, z dnia 2008-01-25

M&M jest znaną międzynarodową grupą oferującą najwyższej jakości, kompleksową obsługę spedycyjną w przewozach drogowych, kolejowych, lotniczych, morskich oraz pełne spektrum nowoczesnych usług logistycznych.

Miejsce pracy: pomorskie, Pruszcz Gdański

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w szczególności za sprzedaż usług logistycznych i spedycyjnych - krajowych i międzynarodowych, aktywne pozyskiwanie i kompleksową obsługę klientów.

Wymagania

• Przynajmniej 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży. • Wykształcenie przynajmniej średnie. • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. • Praktyczna znajomość pakietu MS Office. • Prawo jazdy kat B. • Bardzo dobra organizacja pracy własnej. • Umiejętność pracy w zespole. • Umiejętność wyznaczania i osiągania celów. • Systematyczność. • Samodzielność. • Łatwość nawiązywania kontaktów. Dodatkowym atutem będzie: • Znajomość innych niż angielski języków obcych. • Umiejętność obsługi SAP CRM. • Dodatkowe kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży

Oferujemy

• Możliwość rozwoju zawodowego • Możliwość dokształcania i doskonalenia zawodowego • Atrakcyjne wynagrodzenie