Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

KRUSZER
Warszawa
praca stacjonarna
6048 dni temu

Ogłoszenie numer: 38149, z dnia 2007-12-26

KRUSZER

KRUSZER ROZBIÓRKI WYBURZENIA sprzedaż kruszyw, recykling, prace ziemne

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma KRUSZER ROZBIÓRKI WYBURZENIA Pilnie poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Lokalizacja: Warszawa - Okęcie Główne zadania: - sprzedaż kruszywa, materiałów budowlanych i konstrukcyjnych, - pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie bazy danych, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, nowych branż lub rynków, - bieżące monitorowanie należności klientów, - bezpośredni kontakt z klientami, - samodzielności i umiejętności organizacji pracy, - publikacja ofert sprzedaży w serwisach aukcyjnych i branżowych.

Wymagania

Wymagania: - doświadczenie pracy handlowca, - znajomość branży budowlanej, - biegła obsługa środowiska internetu, - dyspozycyjność, - prawo jazdy kat. B.