Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. sprzedaży

manBase S.A.
Katowice
praca stacjonarna
3932 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, specjalizującego się w organizacji spotkań firmowych i szkoleń, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: JHM/001/DB/P
Zadania:
  • praca w miejscowości: Katowice
  • aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych
  • realizacja spotkań biznesowych
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • przygotowywanie oraz realizacja kampanii promocyjnych
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna wiedza w zakresie negocjacji
  • umiejętność pozyskiwania klientów korporacyjnych
  • doświadczenie w branży hotelarskiej lub pokrewnej

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • kursy i szkolenia
  • pakiet benefitowy
  • system premiowy
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922