Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Pludry
Specjalista ds. sprzedaży

Nasycalnia Podkładów Sp. z o.o.
Pludry
praca stacjonarna
3912 dni temu

Firma zajmuje się nasycaniem podkładów i produkcją tartaczną.

Miejsce pracy: Pludry

Zadania:

Osoba będzie odpowiedzialna za:

  •  wsparcie procesu sprzedaży
  •  wsparcie procesu planowania
  •  raportowanie produkcji i sprzedaży
Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe inżynierskie/ekonomiczne.
  •  doświadczenie w sprzedaży dóbr przemysłowych.
  •  doświadczenie w branży drzewnej.
  •  dobra znajomość obsługi  komputera Exel/Power Point w stopniu b. dobrym.
  •  zaangażowanie w pracy, odpowiedzialność i staranność.
  •  umiejętność analitycznego myślenia i syntetyzowanie zbieranych informacji.
  •  znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • Home office - możliwość wykonania części obowiązków w domu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)