Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Specjalista ds. Sprzedaży

HRK S.A.
Gliwice
praca stacjonarna
4145 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji elementów metalowych dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec
lokalizacja: Gliwice

Zadania:

  • dbanie o rozwój rynku, poszerzanie portfolio klientów firmy
  • budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi
  • proponowanie klientom  rozwiązań adekwatnych do ich potrzeb
  • realizację założonych planów sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitoring konkurencji

Wymagania:

  • doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi (firmy z sektora przemysłowego)
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług z zakresu obróbki skrawaniem lub elementów metalowych i spawanych (np. śrub, zaworów, rur, pomp, konstrukcji stalowych, itd.)
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B.
  • samodzielność, operatywność, umiejętność podejmowania decyzji
  • wysoko rozwinięte kompetencje biznesowe i komunikacyjne

Nasz Klient oferuje ciekawą pracę, możliwość rozwoju, dużą samodzielność oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.