Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Specjalista ds. Sprzedaży

Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4285 dni temu

Ogłoszenie numer: 254756, z dnia 2013-01-24

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku B2B.  Usługi Call Center, marketing bezpośredni czy ogólnopolska informacja gospodarcza, to tylko część działań, które od ponad 20 lat skutecznie realizujemy,  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów biznesowych W związku z dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży, obecnie, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż i obsługa klientów firmy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,
  • Kreowanie i rozwój długofalowej współpracy z nowo pozyskanymi Klientami,
  • Realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • Budowa silniej pozycji firmy TAI na lokalnym rynku,

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność sprawnej pracy na komputerze: wyszukiwanie niezbędnych wiadomości w intrenecie, umiejętność pisania i redagowania oferty handlowej, itd.,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B poparte sukcesami sprzedażowymi,
  • Możliwość pracy dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • System profesjonalnych szkoleń,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała oraz system prowizyjny,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Atrakcyjne warunki pracy – w tym dla osób niepełnosprawnych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Atrakcyjne warunki pracy dla osób niepełnosprawnych.