Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Specjalista ds. sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.
łódzkie, Bełchatów, Piotrków Trybunalski,Radomsko,Wieluń,Pabianice
praca stacjonarna
2116 dni temu

Aviva Sp. z o.o. zaprasza Kandydatów do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Bełchatów, Piotrków Trybunalski,Radomsko,Wieluń,Pabianice
Opis stanowiska:
  • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych
  • Pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa Klientów
  • Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie
Wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie
  • Jesteś nastawiony na działanie, aktywny, przedsiębiorczy
  • Cechuje Cię systematyczność i zaangażowanie
  • Posiadasz umiejętność budowania długotrwałych relacji interpersonalnych
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia – brak górnego limitu wynagrodzenia oraz pakiet benefitów
  • Intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom
  • Elastyczny czas pracy

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Kierowników obowiązującą w Avivie.