Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży

4system Polska Spółka z.o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6712 dni temu

Ogłoszenie numer: 20456, z dnia 2006-06-02

Grupa 4system połączyła firmy specjalizujące się w eLearningu oraz systemach informatycznych. W skład grupy wchodzą: - Digital Spirit Sp. z. o.o - Edusys - Ultranet Naszą specjalnością są: - eLearning korporacyjny (badania, tworzenie systemu, wdrażanie, pomoc) - Narzędzia do tworzenia lekcji i testów - Tworzenie kontentów lekcyjnych o dowolnym stopniu złożoności - Programy szkoleniowe i edukacyjne - Doradztwo z zakresu metodyki eLearningu - Systemy zarządzające wiedzą o pracownikach - Skillmanagement Wdrożenia systemów: - CRM - autorski system do zarządzania dokumentacją - do zarządzania łańcuchem dostaw - do zarządzania taborem samochodowym

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma 4system poszukuje osób zainteresowanych dystrybucją naszych produktów oraz wdrażaniem naszych rozwiązań e-Learning na terenie Warszawy.

Wymagania

• Doświadczenia i sukcesów w sprzedaży systemów e-learning dla dużych firm i instytucji • Łatwe nawiązywanie kontaktów i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych • Samodzielności i inwencji w zdobywaniu Klientów • Pomysłowości w poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do Klientów • Umiejętności pisania materiałów reklamowych, listów, ofert • Dobrej obsługi komputera i systemu Microsoft Windows • Dobrej obsługi aplikacji z pakietu Office - Word, Excel, Outlook • Dyspozycyjności oraz gotowości do podróży służbowych • Dużego zaangażowania Obowiązki: • Samodzielne zdobywanie Klientów • Samodzielne znajdowanie nowych metod dotarcia do Klientów • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych • Organizowanie i udział w prezentacjach • Opieka nad klientami

Oferujemy

Oferujemy: • Dużą pomoc od strony marketingowej • Możliwość dynamicznego rozwoju • Udział w ciekawych szkoleniach • Pracę przy sprzedaży unikalnych usług i produktów • Pracę wśród kompetentnych, wykwalifikowanych młodych ludzi • Pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze • Płacę adekwatną do osiąganych wyników