Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista Ds. Sprzedaży

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6772 dni temu

Ogłoszenie numer: 18660, z dnia 2006-03-13

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/PM/SM

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne - płynna znajomość języka angielskiego - średniozaawansowana znajomość języka niemieckiego - znajomość branży IT - motywacja do pracy, zaangażowanie - komunikatywność Mile widziane: - doświadczenie w zakresie B2B - doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

- ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole - motywacyjny system wynagrodzeń - możliwość rozwoju zawodowego w zakresie sprzedaży w branży IT