Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Sprzedaży

P.H.T.S. MERIX
Poznań
praca stacjonarna
6777 dni temu

Ogłoszenie numer: 18263, z dnia 2006-02-27

Firma z branży usług internetowych działająca na rynku polskim od 7 lat oraz od 2 na międzynarodowym. Tworzymy profesjonalne serwisy internetowe, aplikacje bazodanowe, systemy zarządzania treścią.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Obowiązki: - zdobywanie klientów - kompleksowa obsługa klienta - przygotowywanie i prowadzenie projektów - sprzedaż usług

Wymagania

- umiejetnosc prowadzenia rozmow handlowych - znajomosc rynku internetowego, informatycznego - znajomosc procesu i technologii tworzenia serwisów internetowych - obsluga komputera i internetu w stopniu pozwalajacym na prowadzenie klienta oraz jego projektow

Oferujemy

Oferujemy: - prace w dynamicznym, mlodym zespole - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - mozliwosc podnoszenia wlasnych kwalifikacji zawodowych - umowa o prace - pelny etat / stala