Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. Sprzedaży

P.P. CLOVIN sp.j
Poznań, Poznań, Piła, Gorzów Wlk,
praca stacjonarna
6812 dni temu

Ogłoszenie numer: 17526, z dnia 2006-01-23

CLOVIN sp.j. wiodący polski producent profesionalnych środów piorących dla pralni wodnych oraz systemów dozujących.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań, Piła, Gorzów Wlk,

Opis stanowiska

- bieżąca obsługa przekazanych klientów; - pozyskiwanie nowych klientów; - analiza przekazanego regionu;

Wymagania

- umiejętność prowadzenia negocjacji, - doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, - zaangażowanie, kreatywność,dyspozycyjność, - b.dobra znajomość komputera, Internetu; - mile widziana podstawowa wiedza z zakresu chemii i automatyki; - wysoka kultura osobista, - prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę - atrakcyjny system motywacyjny; - możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne, profesjonalne szkolenia, - możliwość samorealizacji i awansu zawodowego, - możliwość pracy w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole, - samochód służbowy ,telefon komórkowy oraz komputer przenośny.