Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży

GeNeo Business Solutions Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6784 dni temu

Ogłoszenie numer: 17347, z dnia 2006-01-17

Firma z sektora IT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy, aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz współtworzenie i realizację planów sprzedaży

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: -znajomości rynku telekomunikacyjnego (centrale telefoniczne, znajomość technologii ISDN, DSL, PSTN) -doświadczenia w sprzedaży B2B -umiejętności nawiązywania i utrzymywania bardzo dobrych relacji z klientami -doświadczenia w przygotowywaniu ofert dopasowanych do indywidualnych potreb klienta -umiejętności negocjacyjnych -minimum średniego wykształcenia

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę, dającą szansę bezpośredniego udziału w sukcesach firmy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego