Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. sprzedaży

MASTERLIGHT
Łódź
praca stacjonarna
4782 dni temu

Ogłoszenie numer: 154226, z dnia 2011-07-12

MASTERLIGHT

MASTERLIGHT jest firmą zajmującą się projektowaniem oświetlenia oraz sprzedażą wyrobów i komponentów oświetleniowych. Jesteśmy partnerem handlowym wielu znanych polskich i zagranicznych marek.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • koordynowanie prac serwisowych
  • pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • doradztwo techniczne i kontakt z inwestorami

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • umiejętność nawiązywania kontaktów

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży oświetleniowej
  • obsługa programu AUTO-CAD
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży