Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży

Firma Reklamowa DOMAR
Warszawa
praca stacjonarna
4929 dni temu

Ogłoszenie numer: 145663, z dnia 2011-04-21

jako jedyny dystrybutor w Polsce katalogu upominków reklamowych whitecatalogue.pl poszukuje do oddziału w Warszawie kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywny kontakt z klientami firmy
  • poszukiwanie nowych klientów
  • przygotowanie ofert i sprzedaż produktów
  • realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży
  • koordynacja zamówień

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • dobra organizacja pracy
  • kreatywność i komunikatywność
  • solidność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność strategicznego myślenia

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego