Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach-Żebrowscy Sp. J.
Warszawa
praca stacjonarna
4835 dni temu

Bank Danych o Inżynierach – agencja specjalizująca się w rynku pracy inżynierów, jedna z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego.

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Numer referencyjny: 4758-11

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długofalowych realcji z klientami w oparciu o partnerstwo i wysokie standardy usług
  • przygotowanie oferty usług dla klientów w oparciu o identyfikację ich potrzeb
  • negocjowanie i sporządzanie umów
  • monitoring rynku pracy
  • reprezentowanie firmy na imprezach i targach branżowych
  • rozwój i wdrażanie nowych usług doradczych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i otwartość
  • samodzielność i kreatywność
  • mile widziane zainteresowania oraz wiedza z zakresu HR

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w wyspecjalizowanej i renomowanej firmie doradczej
  • pracę w dynamicznym otoczeniu ludzi otwartych na rozwój i osiąganie celów