Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. sprzedaży

IPK sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
4904 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem nasz Klient – firma zajmująca się produkcją i sprzedażą oprogramowania komputerowego – poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: SP/03/11/praca

Miejsce pracy: GDAŃSK

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami już istniejącymi
  • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywne reprezentowanie firmy i budowa jej pozytywnego wizerunku w otoczeniu
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Predyspozycje handlowe – komunikatywność, operatywność, samodzielność, kreatywność, wytrwałość
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane:

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz motywujący system premiowania
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności zawodowych
  • Umowę o pracę
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656