Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Sprzedaży

Aegon Biuro Regionalne Warszawa 2
mazowieckie
praca stacjonarna
4944 dni temu
Kolekcjonujemy jakość.
Po raz kolejny jesteśmy numerem 1 w Polsce !
Wiedza i doświadczenie naszej kadry budują naszą pozycję i gwarantują dalszy, dynamiczny rozwój na rynku.

Otwórz się na nowe możliwości...

Zobacz nowe perspektywy...

  Daj sobie szansę na sukces...

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem naszego Biura VIP,
w samym centrum Warszawy, poszukujemy osób do współpracy na stanowisku:

Główne zadania:

Aktywna sprzedaż produktów proponowanych przez firmę w oparciu o identyfikację potrzeb klienta Prestige, profesjonalne doradztwo, dobór optymalnych rozwiązań związanych z zarządzaniem aktywami oraz utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne.
  • 3 letnie doświadczenie w branży finansowej.
  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe, poparte sukcesami.
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz interpersonalne.
  • Inicjatywa, zaangażowanie, wysoki poziom samodyscypliny.
  • Gotowość na ciągły rozwój.
  • Dojrzałość biznesowa.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, w tym najwyższe prowizje w branży.
  • Atrakcyjną, konkurencyjną ofertę produktową.
  • Przejrzyste warunki rozwoju w strukturach instytucji.
  • Dla najlepszych możliwość awansu na stanowiska kierownicze.
  • Atmosferę sprzyjającą działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją.
  • System szkoleń, umożliwiający efektywny rozwój.
  • Pracę w prestiżowym, najlepszym biurze sprzedażowym w Polsce!