Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista Ds. Sprzedaży

COBA Solutions Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
6927 dni temu

Ogłoszenie numer: 13485, z dnia 2005-09-30

Firma COBA Solutions Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania do wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstwem. Flagowy produkt firmy, oprogramowanie COBA został uznany przez Rzeczpospolitą "bez wątpienia najciekawszym systemem wśród CRM dla małych i średnich firm".

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: # współpraca przy opracowaniu spójnej strategii sprzedaży produktów firmy # rozwój sieci partnerskiej firmy # przygotowywanie ofert w oparciu o standardy firmy # pozyskiwanie nowych Klientów dla rozwiazań i usług oferowanych przez firmę # utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami firmy # aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynkach polskich i zagranicznych # analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych # czynny wkład w rozwój produktów firmy na poziomie dostarczania sugestii Klientów

Wymagania

Wymagane: # wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne # wysoka kultura osobista oraz etyka biznesowa # znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym # umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i czynna chęć rozwoju zawodowego # dyspozycyjność i mobilność - praca głównie "w terenie" Mile widziane: # znajomość rynku rozwiaząń informatycznych opartych o technologie internetowe w sektorze MŚP (B2B) # znajomość produktów typu CRM oraz wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstwem # umiejętność pozyskiwania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami # znajomość rynku rozwiązań informatycznych opartych o technologie internetowe w sektorze dużych przedsiębiorstw (B2B) # znajomość technologii internetowych, bazodanowych oraz zasad licencjonowania oprogramowania OpenSource # posiadanie kontaktów w branży usługowej (B2B) sektora MŚP w Polsce i za granicą # doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz sprzedaży rozwiązań i usług informatycznych # udokumentowane sukcesy w dziedzinie sprzedaży usług i systemów informatycznych # przynajmniej podstawowa znajomość oprogramowania OpenOffice

Oferujemy

Oferujemy: # ciekawe, nieszablonowe wyzwania zawodowe # wynagrodzenie oparte o składnik stały (pensja) oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny # po okresie próbnym - umowę na czas nieokreślony (etat), w zależności od osiąganych wyników komputer przenośny, samochód # mozliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy # możliwości awansu # elastyczny czas pracy