Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Piła
Specjalista ds. sprzedaży

MAGO SP. Z O.O.
Piła
praca stacjonarna
4911 dni temu

Ogłoszenie numer: 133836, z dnia 2011-02-04

Firma MAGO rozpoczęła swoją działalność w roku 1998, kiedy to nawiązana została współpraca z Hondą Poland. MAGO to nowoczesna i dynamiczna firma, która poprzez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę pracowników stara się oferować najlepsze produkty, zarówno w branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej oraz finansowej. Dzięki temu cieszymy się wciąż rosnącym zadowoleniem wśród naszych klientów, co potwierdza najwyższa nota, którą Nasza firma kilkakrotnie uzyskała w programie badania satysfakcji klienta DCSI.

Miejsce pracy: Piła

Opis stanowiska

sprzedaż samochodów nowych i akcesoriów

sprzedaż produktów finanswych i ubezpieczeń

Wymagania

wykształacenie min. średnie / matura,

umiejętność obsługi komputera i pracy w zespole,

prawojazdy kat. B,

komunikatywność

(mile widziane doświadczenie w branży)

Oferujemy

ciekawą pracę

możliwość wejścia do dynamicznego, zgranego i sympatycznego zespołu,

niezależne i twórcze stanowisko
możliwości rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 1500 do 4000 PLN