Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista Ds. Sprzedaży

EMKA Polska Sp. z o.o.
Łódź, Lodz / Tuszyn
praca stacjonarna
6874 dni temu

Ogłoszenie numer: 13325, z dnia 2005-09-20

Jesteśmy wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw w sektorze zajmującym się okuciami w obszarze elektrotechniki, elektroniki, ogólnej budowy maszyn i klimatyzacji. Zatrudniamy na całym świecie około 800 współpracowników.

Miejsce pracy: Łódź, Lodz / Tuszyn

Opis stanowiska

Państwa zadaniem jest podtrzymywanie oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, budowanie z Klientami stałej, stabilnej współpracy; wdrażanie nowych projektów oraz doradztwo techniczne; wzmacnianie rynku sprzedaży oraz wnoszenie znaczącego wkładu w rozwój naszego przedsiębiorstwa.

Wymagania

Od kandydata/kandydatki oczekujemy: -wykształcenie kierunkowe techniczne !!!!! -dobrą komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów -minimum roczne doświadczenie w branży techniczo-handlowej -znajomość potrzeb Klientów i umiejętność rozwiązywania zaistniałych problemów -myślenie strategiczne -własna inicjatywa -dyspozycyjność, elastyczność -kreatywność i dynamika -gotowość do częstego podróżowania -nienaganna prezencja -znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację ! W zamian za kompetencje i skuteczność w działaniu oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie,urządzenia firmowe: możliwość rozwoju własnej kariery, pracę w renomowanej i stabilnej firmie, przyjazne i spokojne środowisko pracy. Oferowana praca będzie przeplatać się z pracą biurową w siedzibie firmy i pracą w terenie.