Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Sprzedaży

GeNeo Business Solutions Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6914 dni temu

Ogłoszenie numer: 13176, z dnia 2005-09-09

Firma z sektora IT, zajmująca się kompleksową i profesjonalną obsługą klienta biznesowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontakty handlowe, sprzedaż, pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

-łatwość nawiązywania kontaktów handlowych -doświadczenie w sprzedazy B2B -znajomość technik sprzedazy -znajomość technologii ISDN i DSL -znajomość sprzętu telekomunikacyjnego

Oferujemy

-możliwość rozwoju zawodowego -atrakcyjne warunki wynagrodzenia -szkolenia w renomowanych, międzynarodowych firmach z branży IT