Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. sprzedaży

Air-Tech
Szczecin
praca stacjonarna
5070 dni temu

Ogłoszenie numer: 124432, z dnia 2010-11-30

Air-Tech

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Do zadań specjalisty ds. sprzedaży należy sprzedaż urządzeń oraz materiałów spawalniczych

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w sprzedaży (urządzenia i materiały spawalnicze)
  • prawo jazdy kategorii "B"
  • obsługa komputera
  • język obcy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia krajowe i zagraniczne)
  • dla doświadczonych handlowców indywidualnie ustalone warunki zatrudnienia