Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Barausse Polska Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5066 dni temu

Ogłoszenie numer: 121139, z dnia 2010-11-04

Barausse Polska – Italian desing doors poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami;
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami firmy;
  • Opracowywanie ofert handlowych;
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, przetargach, negocjacjach;
  • Prowadzenie działań sprzedażowych;

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków obcych: włoski lub angielski;
  • Nastawienie na osiągnięcie celu;
  • Komunikatywność, operatywność i samodzielność w działaniu;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz podstaw rachunkowości;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole;
  • Wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dyspozycyjność, praca także w weekendy.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie oraz adekwatne wynagrodzenie;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy.
Informacje dodatkowe:
  • Kategoria: Branża wnętrzarska
  • Typ pracy: Pełen etat