Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Sprzedaży

Werit Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5082 dni temu

Ogłoszenie numer: 119361, z dnia 2010-10-18

jest firmą reprezentującą jednego z największych europejskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych – niemiecką firmę niemiecką firmę WERIT Kunststoffwerke GmbH & Co. KG. Od ponad 10 lat umacniamy i budujemy Naszą markę na polskim rynku handlowo – inwestycyjnym. Werit Polska poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa klienta hurtowo – inwestycyjnego
  • przygotowywanie ofert
  • koordynacja logistyki - relacje polskie i zagraniczne
  • udział w negocjacjach
  • codzienna obsługa biura

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie / preferowane wyższe
  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • obsługa systemu handlowo – magazynowego
  • obsługa komputera w tym pakiet MS Office Excel / Word
  • samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy

  • miejsce pracy Wrocław
  • zatrudnienie w stabilnej na polskim rynku firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia potrzebne do codziennej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę