Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Sprzedaży

Tremark Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7112 dni temu

Ogłoszenie numer: 11479, z dnia 2005-05-09

Zajmujemy się sprzedażą i instalacją komputerów oraz sprzętu peryferyjnego przodujących producentów, jak: COMPAQ, TOSHIBA, IBM, Hewlett-Packard, Fujitsu-Siemens, OKI, EPSON, 3COM, APC, ACER, PHILIPS, NEC, ADI i inne. Szczególnie polecamy komputery własnej produkcji z rodziny TREMAX. W ofercie mamy też sprzedaż, instalację i konfigurację oprogramowania firm: Microsoft, Lotus, Symantec, Corel i innych. Prowadzimy sprzedaż i instalację systemów sieciowych firm: Microsoft, Novell, Unix oraz Linux. Oferujemy stałą obsługę informatyczną firm o różnym profilu działania również na zasadach "Outsorcingu". Proponujemy ponadto rozwiązania innych markowych producentów w zakresie sprzętu komputerowego, szeroko rozumianych urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych i oprogramowania - wszystko to poparte licznymi szkoleniami i autoryzacjami, jak i udziałem w programach partnerskich.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Firma TREMARK poszukuje pracownika do pracy w dziale handlowym.

Wymagania

Idealny kandydat(ka) powinien(a) posiadać szeroką wiedzę z zakresu : * rynku IT; * licencjonowania oprogramowania; * doświadczenie w handlu w branży IT; * znajomość języka angielskiego; Poszukujemy osób pracowitych, ambitnych, chcących dalej się rozwijać, lubiących pracować w bezpośredniej obsłudze klienta. Obowiązkowo osoba ubiegajaca się o proponowane przez nas stanowisko musi mieszkać na terenie lub w bliskich okolicach W-wy. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami które nadeślą do nas swoje CV. Mile widziane referencje. Uregulowany stosunek do służby wojskowej. Brak nałogów. Dyspozycyjność, kreatywność ! Wymagane doświadczenie!

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w stabilnej firmie, - duża samodzielność na stanowisku, - pracę w młodym zespole.