Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Zielona Góra
Specjalista ds. sprzedaży

Hurtownik.com
Zielona Góra
praca stacjonarna
5116 dni temu

Ogłoszenie numer: 113333, z dnia 2010-09-15

Hurtownik.com Firma "HURTOWNIK.COM" sp.j. to firma rodzinna założona przez Daniela Marciniaka i Pawła Nowaka , profil spółki to handel i produkcja o zakresie międzynarodowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy mocną pozycję na arenie światowej w segmentach handlu "stolarką budowlaną" a w szczególności drzwiami antywłamaniowymi i wewnętrznymi.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska

Do zadań Specjalisty ds. Sprzedaży należy:
  • sprzedaż towarów w salonie sprzedaży i drogą internetową
  • obsługa klienta

Wymagania

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zorientowanie na realizację celów
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i urozmaiconą pracę w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową