Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. sprzedaży

PROF-MET-KOL
mazowieckie, Słupno k/ Radzymina
praca stacjonarna
5067 dni temu

Ogłoszenie numer: 112509, z dnia 2010-09-01

Centrum handlowo-logistyczne, specjalizujące się w kompleksowej obsłudze rynku metali nieżelaznych pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Słupno k/ Radzymina

Nr Ref.: SK/01/08/10

Opis stanowiska

  • obsługa klientów, zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • pozyskiwanie nowych zamówień, kontakt telefoniczny z klientami,
  • opracowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • bieżący nadzór nad procesem realizacji zamówienia,
  • udział w realizacji bieżących prac administracyjnych działu.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat w dziale sprzedaży w charakterze specjalisty ds. sprzedaży,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.