Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

KONTEL-TELECOM Sp.J.
Warszawa
praca stacjonarna
5144 dni temu

Ogłoszenie numer: 110557, z dnia 2010-08-18

Jesteśmy przedstawicielem, importerem i dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego firm Plantronics, ITS, Konftel, Polycom, Ascom Wireless, Rittal, ZPAS, Krone, AC&E, ... Naszymi klientami są operatorzy telekomunikacyjni i internetowi, firmy dystrybucyjne, integratorskie oraz instalacyjne.
W związku z rozwojem działu zajmującego się bezprzewodowymi systemami bezpieczeństwa i messegingu Ascom Wireless poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KT0728/SDS/AS

Opis stanowiska

Jeżeli:
  • Jesteś osobą samodzielną, wytrwale realizującą swoje cele?
  • W pełni angażujesz się w swoją pracę?
  • Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi?
Mamy dla Ciebie ofertę pracy:
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji handlowych.
  • Promocja systemów Ascom Wireless i świadczenie profesjonalnego doradztwa dla klientów (przemysł, szpitale, hotele,..)
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji

Wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office, w tym PowerPoint
  • Mile widziana znajomość zagadnień IP i VoIP
  • Znajomość procesów biznesowych
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Ciekawą pracę, z możliwością poznania najnowszych rozwiązań związanych z bezprzewodowymi systemami przesyłania informacji/alarmów i głosu. Liczy się dla nas wiedza, umiejętności, kreatywność i skuteczność działania. Koncentrujemy się głównie na tym, by pomóc każdemu pracownikowi wydobyć z siebie to co najwartościowsze, pobudzamy motywację do twórczej pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Chcemy i umiemy dzielić się naszymi doświadczeniami, liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń naszych nowych pracowników.