Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Specjalista ds. Sprzedaży

Hotel Centralny Sp. z o.o.
opolskie, Kędzierzyn-Koźle
praca stacjonarna
5157 dni temu

Ogłoszenie numer: 104975, z dnia 2010-07-02

Hotel*** poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z klientami
  • Realizacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką hotelu
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość obsługi komputera
  • Otwartość i komunikatywność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. „B”

Oferujemy

  • Ciekawą i kreatywną pracę w młodym zespole
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego