Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

Wood-Mizer Industries Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5454 dni temu

Ogłoszenie numer: 80219, z dnia 2009-11-12

Wood-Mizer to międzynarodowa firma z siedzibą w Kole, produkująca urządzenia do obróbki drewna. Produkty sprzedawane są w Europie, Azji i Afryce. Poszukujemy osoby, która dołączy do działu sprzedaży na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • obsługa transakcji handlowych z klientami i przedstawicielami Wood-Mizer,
  • pozyskiwanie nowych przedstawicieli lub nowych miejsc zbytu,
  • prowadzenie dokumentacji i korespondencji handlowej.

Wymagania

  • biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe (filologia rosyjska lub kierunek ekonomiczno-handlowy),
  • znajomość przepisów i zasad handlu zagranicznego
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność,
  • sprawna obsługa komputera (środowisko Windows)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego.