Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej

DRUKARNIA LCL SP.Z O.O.
Łódź
praca stacjonarna
6373 dni temu

Ogłoszenie numer: 29138, z dnia 2007-05-08

Drukowanie książek, czasopism,

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

- przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych - kompleksowa obsługa istniejacych klientów (przygotowywanie wycen prudukcji, uzgadnianie harmonogramów produkcji, obsługa reklamacji) - poszukiwanie nowych klientów zagranicznych dla drukarni - bezpośrednia współpraca z innymi działami przy realizacji zleceń klientów

Wymagania

- wykształcenia wyższego - doświadczenia w sprzedaży i obsłudze kontraktów - znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość innych języków obcych mile widziana - łatwości nawiązywania kontaktów - inicjatywy i umiejętności radzenia sobie z trudnościami - znajomości programów pakietu MS Office - znajomość branży poligraficznej bedzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się drukarni - stałe doskonalenie umiejętności zawodowych - możliwość rozwoju zawodowego