Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY USŁUG HR

Chronos International Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6311 dni temu

Ogłoszenie numer: 27783, z dnia 2007-04-19

Chronos Group to międzynarodowa grupa firm doradztwa personalnego, oferująca wszelkie usługi związane z doradztwem personalnym, poszukiwaniem specjalistów i pracowników na różnych szczeblach zarządzania, zarówno na stanowiska stałe, jak i tymczasowe, we wszystkich sektorach rynku. Ze względu na rozwój naszego polskiego oddziału, poszukujemy dynamicznej, pogodnej i pełnej zapału do pracy osoby na poniższe stanowisko.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: HR/0307

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (w różnych sektorach)
  • umawianie i prowadzenie spotkań z klientami
  • sprzedaż usług rekrutacyjnych Chronos Consulting
  • przygotowanie prezentacji firmy
  • koordynowanie ofert, współpraca z konsultantami
  • utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi klientami
  • Wymagania

    Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe, najchętniej o profilu marketingowym, handlowym, ekonomicznym
  • przynajmniej 2letnie doświadczenie w sprzedaży usług (B2B)
  • znajomość rynku HR będzie ogromną zaletą
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych i komunikowania się
  • biegła znajomość jęz. angielskiego
  • Oferujemy

  • godziwe wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • wyjątkowo życzliwą i pogodną atmosferę w pracy
  • dużą samodzielność
  • szybki proces podejmowania decyzji
  • ciekawe międzynarodowe kontakty służbowe