Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR - Rynek Niemiecki

FALLWORK Sp zo.o.
opolskie
praca stacjonarna
2776 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
- Nr ref.: SS/HR/GER/17
Opis stanowiska:

Sprzedaż usług leasingu pracowniczego
Inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji,
Pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
Rozbudowa i aktualizacja bazy danych potencjalnych Klientów,
Reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki
Współpraca ze środowiskami opiniotwórczymi w podległym terenie,
Reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i Budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki

Wymagania:

Bardzo dobra/biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) - warunek KONIECZNY,
Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług),
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu,
Dynamizm i przebojowość oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
Czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu.
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych do Niemiec
Wysoka kultura osobista,
Orientacja na sukces

Mile widziane:
Znajomość zagadnień kadrowo – płacowych lub doświadczenie zdobyte w działach HR,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Pracę pełną wyzwań na samodzielnym stanowisku,
Zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)