Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Specjalista ds. sprzedaży – telefony GSM

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4936 dni temu

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią prawie 300 salonów sprzedaży w ramach sieci Era i Play.

Od 2006 Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: SPEC GSM/02/11

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • ofertę telefonów GSM i akcesoriów telefonicznych
  • obsługę logistyczną i optymalizację stanów magazynowych
  • analizę rynku, realizowanie zakupów i zamówień
  • kontakty z Partnerami Handlowymi i dostawcami
  • negocjowanie warunków handlowych
  • poszukiwanie nowych produktów
  • zapewnienie atrakcyjności oferowanego asortymentu
Wymagania:
  • energicznych osób z minimum średnim wykształceniem
  • doświadczenia na podobnym stanowisku  min. 1 rok
  • znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • znajomości branży w stopniu min. podstawowym
  • znajomości pakietu MS Office, internet IE
  • zaangażowania i determinacji do osiągania założonych celów
  • odpowiedzialności i rzetelności w wykonywaniu zadań
  • zdolności negocjacyjnych
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w znaczącej na rynku firmie
  • zadania dające możliwość wykazania się własną inicjatywą
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)