Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. sprzedaży tablic multimedialnych

INSGRAF Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5190 dni temu

Ogłoszenie numer: 99998, z dnia 2010-05-31

Jesteśmy uznanym na polskim rynku producentem mebli dla sektora edukacyjnego. Dwa razy w roku wydajemy około 100 tys. katalogów z naszymi meblami, najbliższa edycja (2010 / 2011) będzie wzbogacona o tablice multimedialne, w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Promocję i sprzedaż tablic multimedialnych
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji u klientów na terenie całego kraju
  • Obsługę komputerowego systemu sprzedaży (wystawianie potwierdzeń zamówień i faktur)
  • Promocję i sprzedaż innych produktów firmy wśród obecnych i przyszłych, potencjalnych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Ponadprzeciętna umiejętność obsługi komputera i biegłe poruszanie się w Internecie
  • Systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziani są kandydaci zamieszkali w Warszawie na Woli, Bielanach, Żoliborzu (nasze biuro zlokalizowane jest na Boernerowie)

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Szkolenie z zakresu pozostałych produktów firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność i swobodę w planowaniu oraz organizacji pracy