Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu i Modernizacji

Bank Danych o Inżynierach
wielkopolskie
praca stacjonarna
4603 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Nr Ref.: (5130-11)

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenia zdobyte w sprzedaży
- mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy w branży technicznej
- nastawienie na realizację celów
- proaktywność i przedsiębiorczość
- samodzielność w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy
- duża mobilność
- prawo jazdy kat.B
Zakres obowiązków:
- realizacja założonych planów sprzedaży w zakresie serwisu i modernizacji
- budowanie i rozwijanie relacji z Klientami
- prowadzenie negocjacji handlowych
- uzgadnianie technicznych aspektów, w zakresie realizowanych projektów
Firma oferuje:
- praca w regionie wielkopolskim
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- rozwój zawodowy w międzynarodowej korporacji, będącej liderem w swojej branży
- możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w obszarze tradycyjnej i nowoczesnej technologii
- atrakcyjne warunki pracy oraz bogaty pakiet socjalny
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".