Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. sprzedaży - rynek lądowy

Fabryka Mebli Okrętowych Famos sp. z o.o.
pomorskie, Starogard Gdański
praca stacjonarna
4705 dni temu

w Starogardzie Gdańskim zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Zadania:
  • sprzedaż produktów firmy na rynku lądowym
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • utrzymywanie dotychczasowych relacji z Klientem
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechaniczne)
  • znajomość programów Word i Excel
  • umiejętność wykonywania dokumentacji rysunkowej w programie AutoCad
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • ciekawą pracę w zespole
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia wewnętrzna i zewnętrzne
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)