Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań

SHL Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4845 dni temu

SHL Polska reprezentuje w Polsce brytyjską firmę doradczą SHL Group – światowego lidera i pioniera rozwiązań z zakresu oceny i rozwoju pracowników oraz kandydatów do pracy. Wspieramy naszych Klientów w procesach selekcji i rekrutacji, doradzając jak je zoptymalizować oraz dostarczając zaawansowane technologicznie narzędzia do oceny kompetencji. Integrujemy także stosowane przez Klientów systemy rekrutacyjne z systemem SHL, by umożliwić im szybki oraz precyzyjny dobór właściwych ludzi na właściwe stanowiska.

W związku z wprowadzeniem innowacyjnych produktów na rynek polski, poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: JB-1503-WA-1410

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż nowych rozwiązań technologicznych (internetowa platforma oceny)
  • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i budowanie długofalowych relacji z nimi
  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Organizacja i realizacja akcji promocyjnych i reklamowych
  • Śledzenie trendów rynkowych i działań konkurencji
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług doradczych i/lub rozwiązań wspierających procesy w organizacjach
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Zainteresowanie takimi tematami jak aplikacje wspierające procesy w organizacjach, outsourcing usług HR, employer branding, masowe rekrutacje, integracja systemów online
  • Wysoka kultura osobista i etyka działania
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęć poszerzania wiedzy
  • Zaangażowanie, energia i entuzjazm do pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
Oferujemy:
  • Stałą pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i korzystny system bonusowy uzależniony od wyników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju zawodowego
  • Współpracę z renomowanymi klientami w Polsce i za granicą
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)