Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy

EURECO Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
4758 dni temu

Eureco Sp. z o.o. wydawca czasopisma horeca i portalu branżowego www.horeca.pl

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopiśmie i portalu
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Praca na istniejącej bazie klientów firmy
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Opieka posprzedażowa klientów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i strategii sprzedaży
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B
  • Umiejętności sprzedażowe poparte wymiernymi sukcesami
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych
  • Znajomość pakietu MS Office oraz Internetu
  • Postrzeganie Internetu jako medium reklamowego
  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji
  • Kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od wyników pracy
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Miłą atmosferę pracy