Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży reklamy i rozwiązań internetowych

Kompan.pl Sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3958 dni temu

Kompan.pl to 15000 Klientów obsłużonych w 2012 r., 10 lat doświadczenia na rynku reklamy internetowej oraz zespół specjalistów i kierowników projektów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami, prowadzenie negocjacji oraz sprzedaż produktu SEO

Kogo szukamy?

  • osób, które lubią "słuchawkę" i bardzo dobrze czują się w rozmowie telefonicznej
  • osób, które lubią negocjacje handlowe prowadzone przez telefon
  • osób, które czują satysfakcję z zakończonej transakcji
  • osób, które sprzedawały przez telefon usługi biznesowe np. finanse, bankowość, reklama
  • osób, które są zainteresowane zarobieniem pieniędzy w dziale sprzedaży
  • osób, które szukają stabilnej pracy w profesjonalnej i przyjaznej firmie
  • osób, które chcą uczestniczyć w rozwoju firmy Kompan.pl

Oferta:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze 2500-3000 PLN brutto
  • dodatkowo prowizja za sprzedaż
  • zdobycie cennego doświadczenia z zakresu reklamy internetowej